Na úvod

13. listopadu 2008 v 20:15 | Vložila:Anniel,Hlavní Admin:Tatsuki |  Uvod
Takže, tento nápad vznikl na srazu, který se konal 8.11 2008 v Praze. Jedná se o českou skupinu cosplayerů, kteří se rozhodli udělat si webové stránky a tak pospolu soutěžit a účastnit se na různých conech, srazech nebo už jen třeba i setkání bez cosplye atd. Přestože, nejsem nějaká organizátorka nebo ta, co jí nápad napadl samotnou, ale rozhodla jsem se dát věci trochu do pohybu. Blog se pořát doplňuje, má sloužit pro všechny a samozřejmě i pro všechny naše cosplayery.

Proč Dreaming Ninjas?
Protože se nám ten název líbil, znamená to "SNÍCÍ NINJOVÉ"…tak to sedne ne? Když vlastně jsme ninjové jako v cosplayi.

Funkce členů:
Funkce členů se budou samozřejmě lišit. Mám na mysli to, že všichni nemůžou být admini. To budou asi tak 2-3 lidi a hlavně ten, který stránky spravuje. Každý z vás by měl do dotazníku vyplnit funkci, kterou by chtěl dělat. Tj. třeba, že napíše př: šití kostýmu pro Dreaming Ninjas zdarma… .
Tak to je asi vše.

Jak se k nám přihlásit?
Nejjednodušší cesta je taková, že nám napíšete na mail nebo kontaktujte admina. Taky by se neměli postavy opakovat, ale rozhodli jsme se vám umožnit zvolit si i dva cosplaye. Jeden je hlavní a druhý takový vedlejší, ale jeden ten hlavní se u vás počítá. Pokud chcete plnit i jinou funkci tj. fotograf, i to jde. Tady je zvláštní článek pro registraci

Proč zrovna Naruto?
Prostě, protože je Naruto skvělej, ne?!
Naruto je super a myslím, že i my, jako Češi můžeme dokázat jiným zemím, že máme výborné cosplayery.Nebojte budou i jiná anime

Kde budeme mít obrázky, videa atd...?
První je stránka youtube, kde si každý s týmu může vkládat videa, ale pozor jen upravená, jinak se nám to tam nahromadí. Pravidlo pro používání youtube je takové, že heslo nikde neuvádíme na net. To je jasný že jo?? Jinak - propagovat nás klidně můžete, ale se souhlasem. Netýká se našich členů.

Takže, tady máte přezdívku:
DreamingNinjas
a heslo je: (Jen pro členy)
Další stránka, která je vytvořená je na Deviantartu:
http://dreamingninjas.deviantart.com
Heslo je: (Jen pro členy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama